REPRODUKTOR

 

Data urodzenia: 30.10.2020

 

vice Młodzieżowy Zwycięzca Europy Paryż 2022

Champion Węgier

Champion Słowenii

Champion Litwy

Champion Rumunii

Champion Rumunii Cum Laudae

Młodzieżowy Champion Słowacji

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Champion Węgier

Młodzieżowy Champion Czech

Epeiros Junior Winner 2021

Derby Winner Węgry 2021

Victory Junior Winner Słowacja 2022

Narodowy Zwycięzca Czech Ostrawa 2022

Zwycięzca Słowacji 2022

1 x NSZCZwR

 3 x Zwycięzca Młodzieży

9 x JCAC/CAJC

11 x NJwR

22 x CAC/CWC/CACL

3 x CAC CMKU

13 x CACIB

3 x res. CACIB

7 x NDP

7 x BOS

10 x BOB

Kwalifikacja Crufts 2022 x 2 i 2023 x 1

BIS JUNIOR III lokata

BOG II GRUPY III lokata

 

HD-A, ED-0/0, HU-N/N, JLPP-N/N

SHAMAN Ter'Avalon

Interchampion, Champion Klubu Bułgarii, Champion Klubu Mołdawii, Grand Champion Mołdawii, Champion Mołdawii, Super Grand Champion Mołdawii, Champion Bułgarii, Champion Gruzji, Champion Rosji, Champion Ukrainy, Champion Bałkan

HD-A/A, ED-0/0, HU-N/N, JLPP-N/N

 

 

Sibirskiy Medved BUDIMIR TAEZHNIY TSAR

Champion Klubu, Grand Champion Ukrainy, Grand Champion Rosji, Champion Kazachstanu, Champion Rosji, Młodzieżowy Champion Rosji,

Młodzieżowy Champion Ukrainy

OKD-I, ZKS-III, T-I

HD-B/B, ED-0/0, HU-N/HU

 

 

KRIS

3 x Zwycięzca Świata 1999, 2000, 2001,

3 x Zwycięzca Europy 2000, 2001, 2002,

v-ce zwycięzca Europy 1999, Zwycięzca klasy otwartej na Wystawie Światowej 1998, Interchampion, 3 x Champion Klubu NKP,

3 x Champion ICRCHT, Champion Białorusi, Champion Rosji, Champion Litwy, Champion Polski, Champion Danii, Champion Gruzji, Champion Meksyku, Champion Luksemburga, Champion Holandii, Champion Estonii, Champion Mołdawii, Champion Słowacji, Champion Łotwy, Champion Ukrainy, Champion Izraela, Champion Krajów Bałtyckich, Champion Portugalii

OKD-I, ZKS-I

 

Sibiriskiy Medved SEVERNOE SIYANIE

 Interchampion, Champion Klubu, Grand Champion Rosji, Młodzieżowy Champion Klubu, Champion Kazachstanu, Champion Rosji, Młodzieżowy Champion Rosji, Champion RKF, Champion RFLS, Champion OANKOO, Champion RFOS,

Champion RFSS

T-I, KD-II

 

ANTARES YARKARA ZVEZDA Ter'Avalon

Champion Mołdawii, Champion Rosji,

Champion Ukrainy

 

 

BARGUZIN EROFEICH

Champion Ukrainy

 

KLEOPATRA BLISTATELNAYA iz Poslednih Angelov

 

BEDOVAYA DEVCHONKA DLYA TER'AVALON s Porubezhya Pechenezhskogo

Champion Klubu Mołdawii, Grand Champion Mołdawii, Champion Mołdawii, Młodzieżowy Champion Mołdawii, Champion Ukrainy, Młodzieżowy Champion Ukrainy

HD-B/A, ED-0/0, HU-N/N, JLPP-N/N (w odniesieniu do wyników rodziców)

 

 

ANAT MUAR NOVIY STIL

Interchampion, Grand Champion Mołdawii, Champion Mołdawii, Champion Macedonii, Champion Rosji, Champion RKF, Champion RFLS, Champion Ukrainy

 HD-A/B, ED-0/0, HU-N/N, JLPP-N/N

 

 

GOR Ter'Avalon

3 x Grand Champion Ukrainy, Champion Rosji, Champion Ukrainy, Młodzieżowy Champion Ukrainy

 

ANASTASIYA VEDI ZHELANNAYA LEDI

Interchampion, Champion Klubu, Grand Champion Ukrainy, Champion Mołdawii, Champion Rosji, Champion Ukrainy, Młodzieżowy Champion Rosji, Champion RKF, Champion RFLS, Champion OANKOO, Champion RFOS, Champion RFSS

 

AL'-ANDALUZ s Porubezhya Pechenezhskogo

Grand Champion Ukrainy, Champion Ukrainy, Młodzieżowy Champion Ukrainy

 HU-N/HU, JLPP-N/N

KARABAS BARABAS iz Chigasovo

Zwycięzca Świata '06, Młodzieżowy Zwycięzca Europy '03, Eurasia Winner '06 i '07, Interchampion, Grand Champion Rosji, Champion Litwy, Estonii, Rosji, Łotwy, Polski, Austrii, Francji, Monako, Czech, Belgii, Białorusi, Serbii, Estonii, Champion Krajów Bałtyckich, 3 x NKP, ICRCHT, Młodzieżowy Champion Rosji, Czech, JBIS Eurodogshow "Kortrijk'03"

HD-A, ED-0/0, HU-N/N, JLPP-N/N

 

BEREGINYA ZHANNA D`ARK

HU-N/HU

 

Pełna wersja rodowodu: TUTAJ.

 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie  Amonicca

Kopiowanie materiałów ze strony zabronione

© Copyright by Niger Venustas Kennel 2014